Disto X4

Disto X4

Leica DISTOX4 - lazerinis atstumų matuoklis, puikus pasirinkimas darbui lauko sąlygomis. Šis tolimatis atsparus nukritimams iš 2 m aukščio, vandens ir dulkių poveikiui. Saugumą garantuoja IP65 standardas.

Skaitmeninė nusitaikymo kamera leidžia tiksliai surasti taikinį ir išmatuoti atstumą net ir saulėtą dieną. Matuojamas objektas aiškiai matomas aukštos rezoliucijos DISTO ekrane.

Transformuokite savo DISTO™ X4 į išmaniąją matavimo stotį su Leica DST 360 adapteriu. Jis leidžia išmatuoti atstumą tarp bet kokių dviejų taškų iš vienos stovėjimo vietos.

DISTO™ X4 modeliai naudoja tik geriausios kokybės sudėtines dalis, kad matavimai įvairiomis sąlygomis būtų tikslūs ir stabilūs. Tai precizinis prietaisas, kuriuo galite pasitikėti.

Naujosios Leica DISTO™ technologijos kartu su "Smart Room" funkcija mobiliojoje programėlėje Leica DISTO™ Plan, leidžia Jums greitai ir paprastai išbraižyti kambario planą pagal mastelį Jūsų telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

Atstumo ir posvyrio kampo kombinacija leidžia apskaičiuoti horizontalų atstumą su garantuotu tikslumu. Su savo lazeriniu tolimačiu galėsite automatiškai sukurti realistišką patalpos planą su pritaikytu masteliu.

Leica DISTO™ Plan mobilioji programėlė leidžia dokumentuoti ir vizualizuoti Jūsų matavimus. Smart Room funkcija turi galimybę sukurti patalpos planą paprasčiausiai matuojant sienų ilgius prieš arba pagal laikrodžio rodyklės kryptį.

DISTO™ X4 sukurtas taip, kad lauko matavimai net ir pačia šviesiausią dieną būtų atlikti tiksliai ir užtikrinai bei tuo pačiu paprastai. Dėklas, dirželis bei baterijos yra komplektacijoje.

Aprašymas

Detalės

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Tikslumas

± 1.0 mm

Atstumas

0.05 m iki 150 m

Matavimo vienetai

m, ft, in 

Power Range technologija™

Posvyrio sensorius

Posvyrio sensoriaus tikslumas

± 0.2°

Smart Base matavimo diapazonas

Horizontaliai 360° (su Leica DST 360 adapteriu)
Vertikaliai -64° iki > 90° (su Leica DST 360 adapteriu)

P2P apskaičiavimo tikslumas naudojant Leica DST 360

± 2mm @ 2m, 5mm @ 5m, 10mm @ 10m

Išsigulščiavimo ribos

5° su Leica DST 360 adapteriu

Skaitmeninė kamera Pointfinder su priartinimu

4x

Paskutinių matavimų atmintis

30
Nemokama Windows programa
Nemokama iOS ir Android programėlė
Smart Room funkcija
Duomenų perdavimo ryšys Bluetooth® Smart
3D taškų perdavimo ryšys Bluetooth® Smart

Apsaugos klasė

IP65 – apsauga nuo dulkių ir vandens

Matavimų skaičius su vienu baterijų komplektu

Iki 4000 (nenaudojant Bluetooth®)

Baterijos

2xAA tipo

Baterijų veikimo laikas

iki 8 val.

Išmatavimai

132 × 56 × 29 mm

Svoris su baterijomis

188 g

2m nukritimo testas

Brošiūros