Paslaugos

 

Nuomojame geodezinius prietaisus vienai ir daugiau dienų. Su nuomininku sudaroma sutartis, taikome nuolaidas nuomojant daugiau nei 10 dienų. Mes esame lankstūs, dėl detalių pašome kreiptis tiesiogiai į mus.
Atliekame paprastų ir sudėtingų objektų matavimus bei dokumentaciją GPS imtuvu, elektroniniu tacheometru bei 3D skaneriu.
Siūlome prietaisų demonstraciją Jums patogioje vietoje. Demonstruojame tacheometrus, GPS imtuvus, 3D skanerius, mašinų valdymo sistemas, žemės ūkio įrangą bei kitą įrangą. Taip pat atliekame visų parduodamų prietaisų apmokymus. Perkantiems naują įrangą apmokymai yra nemokami, kitiems - kaina priklauso nuo laiko trukmės arba pagal susitarimą.
Teikiame nemokamas konsultacijas visiems besidomintiems mūsų siūloma įranga ar paslaugomis bei techninę pagalbą telefonu visiems savo klientams.
Atliekame serviso paslaugas.
Sertifikuotame SIA "GPS Partners" aptarnavimo centre Rygoje atliekama Geomax, Leica-Geosystems ir kitų instrumentų priežiūra, patikra ir remontas. 
Čia sukaupta ilgametė matavimo instrumentų priežiūros patirtis ir vykdomas nuolatinis gamintojų rėmimas, todėl užtikrinamas kokybiškas ir greitas aptarnavimas. Įrengta šiuolaikinė testavimo įranga, testavimo programos, o taikoma metodika atitinka visus gamintojo nustatytus kriterijus. 

Siūlome sudaryti instrumento priežiūros sutartį, pagal kurią Jūsų geodezinė įranga bus prižiūrima dar greičiau ir pigiau. Mokėjimo sąlygos taip pat bus palankesnės.
Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.