X-Pad

X-Pad
Programinė įranga X-Pad užtikrina šimtaprocentinį Jūsų produktyvumą bei lankstumą dirbant lauke. Viena programinė įranga, valdo GPS bei elektroninio tacheometro matavimų duomenis vienu metu. Matuokite ir nužymėkite turėdami visus topografinių bei kadastrinių matavimų įrankius, kuriuos iki šiol turėjo tik biuro kompiuterinės programinės įrangos. Bendra lauko programinė įranga... Pavargote nuo programinės įrangos su mažais simboliais, spalvotais ir sunkiai įskaitomomis ikonomis, mažais mygtukais, nepatogiomis virtualiomis klaviatūromis? Pažiūrėkite į X-Pad … viską galite atlikti vos su vienu piršto paspaudimu, o įskaitomumas garantuotas dėl didelių ir aiškių ikonų. Naudotis taip paprasta, kaip su išmaniuoju telefonu!
Aprašymas

Detalės

CAD … tai, ko Jums trūko

Optimalus meniu išdėstymas bei funkcijos, kurios veikia lauke. X-PAD yra lauko CAD programinė įranga, sukurta kompaktiškiems lauko duomenų kaupikliams. X-PAD automatiškai pasislepiantys ekrano įrankiai, automatinė kontrolė, padedanti išvengti taškų etikečių persidengimus ir konteksto funkcijos paremtos pažymėtu objektu. Dirbdami su X-PAD savo užrašų knygutę galite palikti biure!


Matavimas ir braižymas tu o pačiu metu!

Galvojate, kad matavimas ir automatinis braižymas yra neįmanoma? Tik ne su X-PAD: inovatyvi braižymo sistema pagal kodus leidžia Jums matyti brėžinį taškas po taško, be sudėtingo kodavimo. Turite tai pabandyti!


 

Nužymėjimas … užmerktomis akimis

Su X-PAD nužymėjimas dar nebuvo toks paprastas ir greitas. Garsinė pagalba leidžia Jums nužymėti tašką net nežiūrint į ekraną, o tuo tarpu kompasas supaprastiną vizualinę navigaciją. Kitas parodymas - orientavimas pagal šiaurę arba saulę nuves Jus tiksliai prie nužymimo taško be jokių abejojimų. Nereikia naudoti jokių nužymimų taškų sąrašo, nes X-PAD galite nužymėti tiesiai iš importuoto CAD brėžinio! Kiekvieną brėžinio elementą: taškus, linijas, lankus ir kiekvieną poziciją grafiniame matymo lauke galite nužymėti. “10 metrų į priekį, eikite į dešinę”, “pyyp”, “pyyp”, pažymėkite tašką ir eikite prie kito taško. Koks taškas arčiausias? X-PAD Jums tai pasakys!


COGO
Kiekviena programinė įranga turi COGO uždavinius, tačiau ne visos jos yra tokios praktiškos kaip X-PAD. CAD sistemos jėga, kompleksinės funkcijos kaip statinių brėžiniai gali būti lengvai sukuriami ir redaguojami lauke. Galite atlikti žemės sklypo padalinimą bei apskaičiuoti kirtimosi taškus ir nedelsiant juos nužymėti! Dabar jau biuras tikrai atvyko į laukus!

 

 

Brošiūros
View File XPADbrošiūra Size: (1.73 MB)