GeoMax PicPoint

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Naujoji PicPoint sistema - tai inovatyvus sprendimas erdvinių taškų matavimui, kai nėra tiesioginės matavimo galimybės GNSS imtuvu. Dėl šios ypatybės ši sistema vadinama "Bekontakte GNSS" (angl. "Contactless GNSS”). PicPoint sistema gali būti naudojama kartu ir su elektroniniu tacheometru. Papildykite savo turimą GeoMax GNSS imtuvą PicPoint sistema, kuri padidins Jūsų darbo efektyvumą ir lankstumą.Naudodami PicPoint technologiją lengvai išmatuosite taškus, esančiu lauke, kurių paprastai negalima išmatuoti tradiciniais GNSS matavimo metodais, pavyzdžiui - ant pasatatų ar statinių fasadų, ar objektų su ribotomis prie jų patekimo galimybėmis.PicPoint apjungia GNSS imtuvu išmatuotus taškus ir vaizdus, gautus iš PicPoint kameros, pritvirtintos ant GNSS gairės, o novatoriška X-PAD lauko programinė įranga, veikianti Android aplinkoje (planšetėje arbe telefone), naudodama fotogrametrijos principus, leidžia nustatyti  taško poziciją nuotraukoje, leidžia kurti CAD brėžinius bei turi įvairias COGO skaičiavimo funkcijas, pavyzdžiui, erdvinio ploto, tūrio ar su jais susieto atstumo. Išmatuoti taškai nuotraukoje yra pažymimi ir paryškinami, kas leidžia juos vizualiai ir išsamiai patikriniti tiesiog objekte. Jūs daugiau niekada nepraleisite nei vieno taško, kurį reiktų pamatuoti - tai galėsite atlikti tiesiog biure! Sistemos lankstumas - tinka visiems GeoMax GNSS imtuvams:
 • Zenith15
 • Zenith25 Pro
 • Zenith35 Pro
 • Zenith35 Pro TAG
Sistemos tvirtumas:
 • Atspari drėgmei
 • Apsaugota nuo dulkių
 • Atspari smūgiams
Paprasta naudoti:
 • Intuityvi darbo seka
 • Visiškai integruota į "X-PAD programinę įrangą
 • Informatyvus grafinis vaizdas

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: