SmartNet LT

Leica SmartNet GNSS tinklas

Leica SmartNet LT – tai GNSS referencinių stočių tinklas veikiantis nuo 2006 metų visoje Lietuvos teritorijoje. Tinklas priima ir apdoroja amerikiečių NAVSTAR ir rusų GLONASS palydovinių sistemų signalus bei veikia 24 valandas per parą, ištisus metus, o signalas atnaujinamas kiekvieną sekundę. Referencinį tinklą sudaro vienodais atstumais viena nuo kitos išdėstytų 16 stacionarių GPS stočių. GNSS referencinį tinklą valdo pažangi Leica GNSS SPIDER programinė įranga, kuri generuoja ir transliuoja MAC, VRS, FKP pataisas, kaupia statinius matavimo duomenis, automatiškai generuoja GPS vartotojų prisijungimo ataskaitas ir atlieka kitas funkcijas. Leica SPIDER programinės įrangos ir SmartNet veikimo būsena bei kokybė nuolat prižiūrima SPIDER QS (angl. ‘Spider Quality Control’) monitoringo programinės įrangos, kuri nepertraukiamai stebi tinklo veikimo būseną, jo tikslumą, esant reikalui siunčia skubias žinutes elektroniniu paštu ar GSM ryšiu tiesiai tinklo valdytojui bei sukuria GNSS tinklo būsenos ataskaitas realiuoju laiku.

SmartNet LT ref. stočių žemelapis
Leica SmartNet LT tinklas

GNSS įrangos naudotojas, pasirinkęs Leica SmartNet LT referencinį tinklą ir atlikdamas savo darbus lauke, gali būti užtikrintas dėl matavimų kokybės ir tikslumo net 24 valandas per parą, ištisus metus visoje Lietuvos teritorijoje. Visos referencinės stotys kaupia statinius matavimo duomenis universaliu RINEX formatu ir saugo juos archyve net 6 mėnesius. Statiniai matavimų duomenys prieinami visiems registruotiems vartotojams specialiai tam skirtoje internetinėje svetainėje, iš kurios galima ne tik atsisiųsti RINEX duomenis, bet ir iš karto atlikti statinių matavimų skaičiavimus (angl. post-processing). Tinklo naudotojų prisijungimo ataskaitos saugomos vienerius metus.

Pagrindiniai Leica SmartNet LT tinklo privalumai:

  • aukšto patikimumo RTK pataisos
  • nereikalinga bazinė stotis
  • apskaičiuotas RTK roverio tikslumas
  • visame tinkle matavimo tikslumas yra nuolat kontroliuojamas Bernese monitoringo programa
  • RTK pataisos pateikiamos standartizuotais formatais (RTCM)
  • pataisos transiuojamos geriausiais RTK tinklo metodais (MAX – iMAX – VRS)

Leica SmartNet LT GNSS referencinio tinklo statusas yra suderintas su Nacionaline Žemės Tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos ir veikia legaliai. Leica SmartNet LT yra SmartNet Europe GNSS tinklo dalis ir yra valdomas iš Didžiosios Britanijos.

Licencijų kainos
  • 3mėn. 110 Eur + PVM
  • 6mėn. 180 Eur + PVM
  • 12mėn. 295 Eur + PVM

Prieš užsisakydami tinklo paslaugas įsitikinkite, kad Jūsų imtuvas priima ir palaiko GPS ir GLONASS palydovų signalus.

Norėdami užsisakyti paslaugą užpildykite šią formą ir mes su Jumis būtinai susisieksime.

Paslaugos užklausa