Apie mus

Kas mes esame ir ką mes darome?
Patirtis

Nuo 2004 metų mūsų įmonė UAB „GPS partneris“ užsiima profesionalios žemės matavimų, statinių monitoringo bei geodezinių ir kadastrinių matavimų įrangos, skaitmeninių žemėlapių, teritorijų planavimo bei aplinkos ir civilinės inžinerijos sprendimų platinimu bei konsultacijomis suo tuo sisijusiomis sritimis. Nuo pat įkūrimo įmonė dalyvauja inžinerinių informaciių technologijų vystyme visoje Lietuvoje. UAB „GPS partneris“ platinama techninė ir programinė įranga visada buvo testuojama realiomis sąlygomis, sprendžiant klientų aktualius uždavinius visuose projekto gyvavimo ciklo etapuose nuo lauko esamos situacijos inžinerinių tyrinėjimų iki išbaigto projekto dokumentacijos bei jo pristatymo. Todėl UAB „GPS partneris“ pasirinkta atstovauti techninė ir programinė įranga pasisižymi ypatingu patikimumu, lankstumu ir itin aukšto lygio automatizacija bei ergonomiškumu.

Mūsų misija

Pateikti klientui galutinį sprendimą – tarpusavyje suderintą techninę ir programinę įrangą.

Padėti klientui savo veikloje pritaikyti ir panaudoti naujausių, pasauliniu mastu vystomų, informacinių inžinerinių technologijų idėjų, tokių kaip BIM, i-model, 3D GIS ir kt. privalumus.

Kartu su klientais kurti intelektualų ir interaktyvų produktą. Siekti maksimalaus procesų automatizavimo išlaikant atgalinį ryšį tarp lauko situacijos ir sukurto interaktyvaus modelio. Dalyvauti paruošiant Lietuvos teritorijoje naudojamus standartus bei reglamentus UAB „GPS partneris“ veiklos rėmuose.

Atstovavimas

UAB „GPS partneris“ yra oficialus šveicarų kompanijos „GEOMAX“ AG atstovas Lietuvoje.

UAB „GPS partneris“ platina profesionalią GPS įrangą – elektroninius tacheometrus, optinius, skaitmeninius ir lazerinius nivelyrus, lazerinius atstumo matuoklius (DISTO), GIS programinę įrangą ir sprendimus, žemės ūkio mašinų valdymo sistemas, ypač aukšto tikslumo monitoringo sistemas ir visą kitą kompanijos „GEOMAX“ pristatomą techninę ir programinę įrangą. Kompanija „GEOMAX“ AG yra švedų koncerno HEXAGON AB dalis.

Lietuvoje UAB „GPS partneris“ atstovauja Latvijos įmonę Mikrokods SIA, kuri yra oficiali Bentley Systems ir taip pat HEXAGON AB atstovė Baltijos šalims. Tokiu būdu UAB „GPS partneris“ platina HEXAGON AB pristatomą Geografinių Informacinių Sistemų (GIS) programinę įrangą. Šie produktai, anksčiau žinomi kaip Intergraph ir ERDAS geoinformacinių sistemų sprendimai, yra vieni iš labiausiai išvystytų, pasiteisinusių ir populiariausių pasaulyje. Tai GeoMedia, ERDAS Imagine, Intergraph G/Technology, GeoMedia Webmap, SmartClient, Geospatial Portal ir kt.

Šešių Latvijos-Lietuvos monių grupės dalis – UAB „GPS partneris“, kartu su partneriais SIA „GPS Partners“, SIA Mikrokods ir UAB „C-GIS“ tarpusavyje bendradarbiauja dėl žiniatinklio GIS sprendimų bei techninės ir programinės įrangos parinkimo, serviso, tarpusavio suderinimo klausimais, taip pat rengiant kompleksinius programinės-techninės įrangos pasiūlymus „viskas viename“.

Jau penkiolikti metai sėkmingai prekiaujame profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazeriniais atstumo matuokliais (DISTO), 3D skeneriais, bepilotėmis skraidyklėmis dronais, GIS ir geodezine įranga, kelių tiesimo ir žemės ūkio mašinų valdymo sistemomis, ypač aukšto tikslumo monitoringo sistemomis ir kita kokybiška, profesionalia matavimo įranga. Visoje Lietuvos teritorijoje teikiame Leica GNSS referencinio tinklo paslaugas. Mūsų sertifikuotame aptarnavimo centre, esančiame Rygoje, atliekame pilną įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimus bei būtiną įrangos priežiūrą.