Bentley Descartes

Aprašymas

Galinga realybės modeliavimo duomenų apdorojimo programa Dirbkite su visais duomenų tipais, nepriklausomai nuo jų dydžio, viename produkte. Naudodami "Bentley Descartes", "Bentley" tikrovės modeliavimo duomenų apdorojimo programinę įrangą, galite integruoti taškų debesis, tikrovės tinklelius, keičiamo mastelio vietovės modelius ir rastrinius vaizdus į savo infrastruktūros darbo eigą.
 
Greitai ir lengvai manipuliuokite 3D realybės tinkleliais "Descartes" leidžia greitai ir lengvai manipuliuoti bet kokio mastelio 3D realybės tinkleliais, taip pat generuoti skersinius pjūvius, išgauti pagrindą ir lūžio linijas, kurti ortofotografijas, 3D PDF ir "iModels". Be to, tinklelius galite integruoti su GIS ir inžineriniais duomenimis, kad būtų galima intuityviai ieškoti, naršyti, vizualizuoti ir animuoti šią informaciją tinklelio vizualiniame kontekste. Šie tinkleliai - tai turtingi, 3D mastelio realaus pasaulio modeliai, sukurti naudojant "Bentley" realybės modeliavimo programinę įrangą "ContextCapture".
 
Darbas su rastriniais vaizdais "Descartes" visiškai palaiko rastrinius vaizdus - aerofotonuotraukas, dvimačius vaizdus ir rastrinius skaitmeninius aukščio modelius (DEM). Tai visapusiška vaizdų valdymo aplinka su konvertavimo (iš rastrinio į vektorinį ir iš vektorinio į rastrinį), valymo ir redagavimo įrankiais, kurie išplečia "MicroStation" rastrinių vaizdų valdymo įrankius.
 
Geriau vertinti taškų debesis ir dirbti su jais Taškų debesis galima praturtinti, segmentuoti, klasifikuoti ir derinti su inžineriniais modeliais. Tada galite pasinaudoti "Descartes" galimybėmis, skirtomis pažangiam 3D modeliavimui, skersinių pjūvių, lūžio linijų ir grunto ištraukimui, kad greitai ir efektyviai modeliuotumėte pastatytas sąlygas ir paremtumėte projektavimo procesą. Galėsite geriau įvertinti taškų debesis ir dėl to sukurti tikslesnius inžinerinius modelius. Taip pat galima kurti animacijas ir pristatymui skirtas vizualizacijas.
 
Create and work with large, scalable terrain models You can create very large, scalable terrain models from many sources, including point clouds, broken lines, raster digital elevation models and existing triangulated irregular grids. Scalable terrain models are synchronised with the original data sources to keep them up to date. This allows for a global, up-to-date and integrated representation of all data to allow analysis in different display modes and to create animations and visualisations.
 
Užtikrinti sąveiką siekiant pagerinti gamybą Palaikydami įvairius realybės modeliavimo ir inžinerinių duomenų tipus, galite visapusiškai išnaudoti investicijas į esamus duomenis ir gauti išsamesnį integruotą informacijos vaizdą. Taip pat galite supaprastinti rezultatų rengimą daugeliu standartinių pramonės formatų, kad juos būtų galima naudoti kitose programose.
 
"Reality Mesh" palaikymas
Labai didelių fototekstūruotų realybės tinklelių, sukurtų naudojant "ContextCapture", rodymas Tinklelių redagavimas (pašalinkite briaunas, užpildykite skyles) Automatinis žemės išskyrimas Lūžio linijų išskyrimas Efektyvus 3D modeliavimas naudojant pjūvius ir šablonus Tinklelio klasifikavimas, siekiant tinklelį praturtinti duomenimis iš daugelio šaltinių Orto vaizdų išskyrimas pagal bet kurią ašį Skersinių pjūvių kūrimas ir tvarkymas 3D PDF ir iModelių kūrimas Įrankių palaikomi srautiniai tikrovės tinkleliai
 
 Atsiliepimai:
  • “The swift creation of the model [using Bentley applications] has proven that during a global pandemic and lockdown, it is still possible to provide services that go above and beyond the expectations of our clients and stakeholders

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės