KOMPIUTERINĖ PROGRAMINĖ ĮRANGA

Pasidomėkite, išsirinkite ir įsigykite programą savo darbo vietai, kuri Jums leis dar greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų!

Ar tikrai žinote, ko Jums tiksliai reikia ir ką norite įsigyti? Jei taip, tuomet pasirinkite prekę iš sąrašo ir atlikite sekančius veiksmus pagal sveitainėje pateiktas instrukcijas. Jei Jums labiau patinka ieškoti konkrečiai dominančių prekių, tuomet galite tiesiai eiti į parduotuvės svetainę ir spustelėti nuorodą PARDUOTUVĖ. Jei turite klausimų ar abejonių, tuomet PARAŠYKITE MUMS arba SKAMBINKITE telefono numeriu: +370 620 21223

Bentley logo

Bentley Context Capture

Bentley Context Capture – programinė įranga, skirta profesionaliam nuotraukų apdorojimui ir 3D modelių kūrimui.

Įsigyti

Bentley OpenRoads Designer

Programinė įranga yra skirta lauko matavimų duomenų importui, klaidų skaičiavimamsi ir automatizuoto plano bei skaitmeninio teritorijos modelio  sukūrimui.

Įsigyti

Bentley OpenSite Designer

„OpenSite Designer“ siūlo konceptualias, preliminaraus ir detalaus projektavimo galimybes, skirtas greitam svetainės modeliavimui ir analizei, kad būtų galima įgyvendinti žemės plėtros projektus ir palaikyti BIM darbo eigą.

Įsigyti

Bentley Descartes

Bentley Descartes

„Bentley Descartes“ yra realybės modeliavimo duomenų apdorojimo programinė įranga, leidžianti integruoti taškų debesis, realybės tinklelius, keičiamo dydžio reljefo modelius ir rastrinius vaizdus į infrastruktūros darbo eigą.

Įsigyti

Bentley LumenRT

Bentley LumenRT

„Bentley LumenRT“ yra revoliucinė realaus laiko vizualizavimo programinė įranga, kuri atgaivina jūsų projektus su kino kokybės vaizdais, vaizdo įrašais ir infrastruktūros projektavimo modelių pristatymais realiuoju laiku.

Įsigyti

Bentley Map

Bentley Map

„MicroStation“ yra kompiuterinio projektavimo (CAD) programinė įranga, kuria vartotojai visame pasaulyje pasitiki kurdami tikslius 2D ir 3D brėžinius infrastruktūros projektams.

Įsigyti

Bentley Microstation

Bentley Microstation

MicroStation yra kompiuterinė projektavimo (CAD) programinė įranga, kuria vartotojai visame pasaulyje pasitiki kurdami tikslius 2D ir 3D brėžinius infrastruktūros projektams paruošti

Įsigyti

Bentley OpenRail

Bentley OpenRai

Atlikite išsamų įvairių didelių ir mažų geležinkelių projektų projektavimą, atlikdami tokias užduotis kaip kiemo / stoties projektavimas, tuneliai, iešmų ir iešmų išdėstymas, oro linijų elektrifikavimas, aikštelės plėtra ir kt.

Įsigyti