X-PAD Office Fusion

Aprašymas

Naujiena! Matavimų programinė įranga skirta duomenų apsikeitimui tarp beveik visų rinkoje naudojamų matavimo įrenginių, CAD funkcijos, taškų debesų (Point Cloud) apdorojimas ir daug daugiau. X-Pad Office Fusion - žingsnis priekį - naujos funkcijos, greitesnis darbas, patogesnis valdymas ir dar daugiau!
Kodėl X-PAD Office Fusion?
Išbandyk šią programinę įrangą net 30 dienų nemokamai! Nuoroda atsisiuntimui spausti čia. Nauja programinės įrangos koncepcija, skirta visų tipų geoerdvinių duomenų apdorojimui su realia skirtingos informacijos integracija. Išbandykite itin paprastą duomenų importavimą, skaičiavimus, korekcijas, taškų debesų registravimą bei taškų, matavimų, paviršių ir vaizdų, topografinių įrankių ir piešimo funkcijų valdymą vienoje aplikacijoje.
X-SCAN modulis
 Importavimas ir registravimas
Nuo taškų debesų importavimo iki jų tarpusavio apjungimo arba registravimo - vienas žingsnis arba viena komanda. Registracijos funkcijos leidžia greitai ir lengvai sujungti taškų debesis naudojant topografinius taškus. Registracijos metu nuolatos matoma vizualinė informacija ir atliekama kontrolė, kuri padeda išvengti klaidų. Teigiami rezultatai garantuojamai net tuomet, jei tai yra Jūsų pirmasis darbas lazeriniu skaneriu. Apdorojimas ir koregavimasGalingų algoritmų dėka apdorojami taškų debesys ir, atsižvelgiant į skanavimo rezultatų visumą, pateikiami geriausi rezultatai. Keletas pasirinkimų leidžia pagerinti rezultatus atsižvelgiant į konkretų darbo pobūdį, o objekto atpažinimo pagalba gaunami greitesni ir tikslesni rezultatai. Automatinis registracijos modulis yra nepakeičiamas įrankis, leidžiantis vienu paspaudimu sugeneruoti galutinius rezultatus.
 Milijonai taškų – paprastas ir lengvas valdymas
Galingų atrankos įrankių dėka galite: užfiksuoti artimiausią, mažiausią, didžiausią ar vidutinį pasirinktos erdvės tašką. Naudojantis "protingu" priartinimo įrankiu, pasirinktoje zonoje, galite tiesiogiai matyti jums aktualius taškus bei absoliučiai tiksliai pasirinkti jums aktualų tašką visiškai nekeičiant erdvės pradinio vaizdo monitoriaus ekrane. Vaizdai burbuleVaizdai – geriausias būdas suvokti realybę; lazerinis skaneris – ne išimtis. "X-PAD Office Fusion" vaizdas burbule leidžia tiksliau indikuoti taškus braižymui tiesiai ant nuotraukų, o programinės įrangos dėka – parenkamos teisingos koordinatės.Orto fotonuotraukos ir skerspjūviaiTipiniai skenavimo rezultatai yra orto fotonuotraukos bei jų skerspjūviai. "X-PAD Office Fusion" pagalba jos sugeneruojamos kelių intuityvių žingsnių pagalba. Erdviniai matavimai verčiami į 3D skaitmeninį modelį Paviršiai ir 3D tinklelis gali būti gaunami iš taškų debesų parenkant jų taškams spalvą arba susiejant taškus su skanerio nuotraukomis, arba su anksčiau importuota panoramine nuotrauka.
X-TOPO modulis
Viskas kontroliuojamaMatavimai yra profesionalių matininkų darbo pagrindas. "X-PAD Office Fusion" pagalba galima importuoti duomenis iš matavimo prietaisų, valdyti reikiamą informaciją ir bet kada pasitikrinti savo darbo kokybę. Galima redaguoti ir taisyti matavimų metu padarytas klaidas bei perskaičiuoti koordinates. Jei matuojant yra sukuriamos nuotraukos ar garso įrašai,- šią informaciją galima panaudoti galutinių brėžinių sukūrimui. Taškai, tai jūsų darbo rezultatasNaudojant "X-PAD Office Fusion" ir siekiant pagaminti geriausią planą ar brėžinį, taško atvaizdavimas įmanomas įvairiausiais aspektais. Taškas yra pagrindinis elementas, kuris apjungia visus kitus brėžinio elementus. Jei taško koordinatės perskaičiuotos arba pakeičiama koordinačių sistema, brėžinys išlaiko ryšį su visais jame esančiais taškais. Skaičiavimai – programos darbas"X-PAD Office Fusion" ypač tiksliai, mažiausių kvadratų algoritmų metodu, apdoroja visų tipų GPS/GNSS imtuvų, tacheometrų, skaitmeninių nivelyrų bei kombinuotus matavimus. "X-PAD Office Fusion" pagalba galite pasirinkti skirtingas kartografines sistemas, naudoti geoidines pataisas, sumažinti atstumą iki jūsų referencinio lygio. Patikimumas ir tikslumas - tai ko jums reikia, o tai gausite naudodami "X-PAD Office Fusion" programinę įrangą!
Paviršiai, tūriai ir skerspjūviai vienu paspaudimu
Nesvarbu, ar turėsite tik topografinius taškus, ar taškų debesis, ar juos kartu – naudodami keletą metodų, galėsite kurti 3D modelius, kontūrų linijas, apskaičiuoti skerspjūvius ir tūrius. O galingi programiniai įrankiai ir jų funkcionalumas leis paruošti galutinius brėžinius taip, kad ne tik jūs bet ir jūsų užsakovai džiaugsis puikiais galutiniais rezultatais. Georeferenciniai rastriniai žemėlapiaiSiekiant rastrinius žemėlapius pakloti į reikiamą padėtį, jie gali būti importuojami, paverčiami, pasukami, padidinami ar sumažinami. Specialūs įrankiai leis sumažinti kontrolinių taškų ir lokalizuotų transformacijų atramų įvesties laiką, leis koreguoti vietines klaidas be jų savaiminio išplitimo kitoje rasto dalyje. Galutinis rezultatas bus planas ar žemėlapis, kuris tiksliai atitiks referencinį pagrindą.
Viena programinė įranga visiems darbams
Nuo duomenų importo iki galutinių brėžinių, nenaudojant duomenų kilnojimo iš vienos programos į kitą, "X-PAD Office Fusion" Jums siūlo pačius geriausius įrankius. Galite importuoti duomenis iš beveik visų: tacheometrų, GPS/GNSS imtuvų, skaitmeninių nivelyrų ir lazerinių skanerių; juos apdoroti, peržiūrėti bei valdyti vienintelėje programinėje įrangoje; skirtingų įrenginių matavimų sesijas sujungti tarpusavyje bei matyti viską kartu.
Vizualizacija ir patogumas
Naujoviška darbo aplinka, sukurta valdyti geoerdvinius duomenis, o galinga 3D CAD sistema yra pagrindinė struktūra, ant kurios buvo išvystyti topografinis ir lazerinio skanavimo moduliai. Duomenis galima peržiūrėti ir juos valdyti į pagalbą pasitelkiant daugybę, čia esančių, galingų paieškos, filtravimo ir redagavimo funkcijų.
Duomenų valdymas
"X-PAD Office Fusion" programa galima tvarkyti įvairių tipų duomenis: matavimus, taškus, brėžinius, paviršius, skerspjūvius ir taškų debesis. „Projekto vadovo” pagalba visus duomenis galite tvarkyti tame pačiame darbe, valdyti daugybę matavimo sesijų ir skirtingų brėžinių grupių, o duomenys gali būti matomi ar nematomi bet kuriuo metu.
Topografinis CAD
"X-PAD Office Fusion" CAD sistema suderina abu modulius: CAD - skirtą veikti pagal AutoCAD nustatytus standartus, ir topografinį - skirtą topografiniam naudojimui. Norint indikuoti taško koordinatę, galite įvesti atitinkamo taško pavadinimą arba tiesiog pasirinkti topografinius objektus (taškus ir linijas) pagal jų matavimo kodą. Jei esate matininkas,-  Jūs rasite specialias braižymui skirtas komandas.
X-PAD 365
Naujas ir unikalus produktas - X-PAD 365 apjungiantis visą Geomax matavimų ir prietaisų pasaulį. Nuo šiol visi Geomax klientai, naudodami internetinę debesų platformą, gali tvarkyti ir valdyti visus savo matavimo duomenis bei kitą, su matavimais susijusią informaciją, bet kur ir bet kada, gali bendradarbiauti tuose pačiuose projektuose realiuoju laiku, dalintis duomenimis ir informacija su kitais kolegomis, ir dar daugybė kitų naujų ir naudingų funkcijų. Ar norėtumėte išbandyti? Registruokitės dabar, kad gauti nemokamą paskyrą: https://x-pad365.geomax-positioning.com/

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės