Bentley Map

Aprašymas

2D ir 3D turto dokumentavimas ir modeliavimas Naudodami "OpenCities Map" galite efektyviai dokumentuoti ir modeliuoti turtą 2D arba 3D geoproporcingoje aplinkoje. Integruokite, apdorokite ir srautiniu būdu perduokite realybės modeliavimo duomenis, tokius kaip didelio mastelio realybės tinkleliai, taškų debesys, keičiamo mastelio reljefo modeliai ir rastriniai duomenys, kad juos galėtumėte naudoti susivienijusioje aplinkoje ir pagerinti bendradarbiavimą bei priimti geriau pagrįstus sprendimus. Kadangi kiekvienos įmonės poreikiai skiriasi, galima rinktis iš trijų "OpenCities Map" variantų: "OpenCities Map PowerView" - suteikia 2D projektavimo galimybes, skirtas inžinerinės kokybės erdviniams duomenims kurti ir tvarkyti. OpenCities Map Advanced - išplečia CAD aplinkos galimybes, suteikdama modeliavimo pagal požymius ir erdvinių duomenų bazių ryšį. OpenCities Map Ultimate - išsamiausia "OpenCities Map" atmaina, suteikianti veiksmingas 2D ir 3D modeliavimo galimybes, kad būtų galima dokumentuoti turtą geoproporcingoje aplinkoje. Kurkite pažangius geoprojektus ir analizes "OpenCities Map" siūlo 2D ir 3D galimybes, todėl lengva kurti ir tvarkyti inžinerinės kokybės erdvinius duomenis apie savo miesto turtą. Geoprojektus galite kurti naudodami interaktyvias fiksavimo galimybes, taip pat galite naudoti dinaminį ženklinimą, anotacijas, rastrinį rodymą ir redagavimą, spausdinimą ir publikavimą. Atlikite topologijos perdangas, kurkite teminius 2D ir 3D žemėlapius, aptikite 3D susidūrimus, taip pat atlikite šešėlių ir saulės analizę.
 
Integruoti, bendradarbiauti, sąveikauti Dirbkite realiame skaitmeniniame kontekste ir priimkite pagrįstus sprendimus integruodami bet kokio mastelio 3D realybės tinklelius ir pridėdami semantinę informaciją. Tvarkykite ir dalinkitės geoprografiniais ir susijusiais duomenimis federacinėje aplinkoje, derindami žemėlapiais grindžiamą sąsają su projektų, dokumentų ir darbo eigos valdymo galimybėmis, kad pagerintumėte bendradarbiavimą. Pagerinsite komandos bendradarbiavimą, nes galėsite peržiūrėti inžinerinius ir geoerdvinius duomenis realybės kontekste ir lengvai dalytis 3D modeliais bei juos transliuoti tarp projekto komandų. Be to, į "OpenCities Map" galite importuoti ir eksportuoti net kitų GIS formatų duomenis.  
Kurti keičiamo mastelio vietovės modelius Didelius vietovės modelius galite rodyti įvairiais režimais, pavyzdžiui, sklandžiai šešėliuojant su šešėliais. Programa gali sinchronizuoti vietovės modelius su šaltinio duomenimis, pavyzdžiui, DGN failais ir taškų debesų duomenimis, todėl lengva kurti tikroviškas vizualizacijas. Sutaupykite laiko ir pagerinkite kokybę, turėdami prieigą prie tikslių medžiagų, apšvietimo ir gausaus fotorealistinio turinio bibliotekų.  
 Atsiliepimai:
  • "Virtuosity" praktikuojančio specialisto licencija pasiūlė mano nedidelei inžinerijos įmonei paprastą, ekonomiškai efektyvų sprendimą naudoti naujausią struktūrinės analizės programinę įrangą, kad kuo efektyviau būtų galima pateikti kokybiškus projekto rezultatus. Papildoma nauda - ekspertų paslaugos, kuriomis galiu naudotis, kad būčiau informuotas apie naujas technologijas, taip pat internetinio mokymo galimybės, padedančios dar labiau padidinti investicijas į programinę įrangą."

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės