Bentley OpenSite Designer

Aprašymas

Bentley OpenSite Designer programinė įranga skirta duomenų apdorojimui. Bentley OpenSite Designer - duomenų apdorojimas gali būti greitesnis naudojantis šia programine įranga. Lauko matavimų duomenys automatiškai išbraižomi su atitinkamais sutartiniais ženklais. Atitinkamai koduoti linijiniai ir taškiniai objektai pateikiami tik įkėlus duomenis iš prietaiso. Nepaprastai greitas horizontalių braižymas. Pilnai pritaikyta Lietuvos rinkai (įvarių formų automatinis užpildymas). Be to ši programinė įranga nereikalauja galingų kompiuterio parametrų, todėl darbas gali būti dar greitesnis. Veikia AutoCAD, GeoMap arba MicroStation aplinkoje. Lauko matavimų duomenų importas, klaidų skaičiavimai ir automatizuotas plano bei teritorijos modelio  sukūrimas (OpenSite Designer ir OpenRoads technologija):
 • Protinga ir paprasta objektų kodavimo sistema atliekant matavimus, kuri leidžia automatiškai sukurti ne tik taškinius simbolius pagal kodą, bet ir teisingai sujungti erdvines linijas.
 • Klaidų skaičiavimai (matavimų „išlyginimas“) atliekamas keliais metodais dvimatėje bei trimatėje erdvėje pasirinktinai, tame tarpe – mažiausių kvadratų būdu.
 • Importuojant lauko matavimų duomenis gaunami, reikalui esant, trimačiai objektai, dalyvaujantys teritorijos skaitmeniniame modelyje kaip taškai, lūžio linijos, taip pat kaip požeminiai arba antžeminiai objektai (komunikacijos).
 • Projektinių horizontaliojo bei vertikaliojo planavimo sprendimų sukūrimas bei atvaizdavimas, trasavimas ir koordinatinė geometrija, darbų kiekių ataskaitos:
 • Paprastų grafinių primityvų įkėlimas į skaitmeninį teritorijos modelį, atvaizduojant juos kaip charakteringus paviršiaus elementus, pvz. gatvių bordiūrus, požemines komunikacijas ar elektros bei ryšių oro linijas.
 • Charakteringų teritorijos modelio objektų (gatvių bordiūrų, komunikacijų ir kt.) manipuliavimo ir modifikavimo įrankiai – objekto kūrimas gaunant aukščius iš aktyvaus paviršiaus, nurodant įgilinimus, nurodant nuolydžius, objektų kopijavimas iš vieno paviršiaus į kitą, objektų apkarpymas, papildymas, pratęsimas ir kt.
 • Žemės darbų kiekių skaičiavimas trianguliaciniu, žemės darbų kiekių bei medžiagų ataskaitos pateikiamos lentelėse ir brėžiniuose.
 • Gaunamas nepriekaištingas paviršius, kuris projektuotojams tarnauja kaip nepriekaištingi išeities duomenys, o tai labai pagreitina projektavimo procesus. Paviršiai eksportuojami į AutoCAD Civil3D, AutoCAD Land Desktop ir MX sistemas naudojant formatą LandXML.
Automatizuotas aktyvaus informacinio teritorijos modelio kūrimas projektavimui bei eksploatacijai, išmanūs būdingi objektai, paviršių profiliai, kuriuose automatiškai, pagal nustatytą simbolizaciją, yra atvaizduojami atskiri paviršiaus elementai (tai gali būti medžiai, komunikacijos, pastatai ir kt.). Bentley OpenSite Designer instaliacija – kartu su automatizuoto projektavimo (CAD) aplinka, pagrįsta labiausiai pasaulyje išvystyta naujausia MicroStation 64-bit ConnectEdition versija, bendra MicroStation DGN ir AutoCAD DWG technologija – itin universalūs ir patogūs kompiuterinės inžinerinės grafikos bei duomenų kūrimo įrankiai. OpenSite Designer ir OpenRoads programinė įranga – tai ta pati technologija, tačiau Bentley OpenSite Designer – tai atskira darbo vieta, kartu su automatizuoto projektavimo aplinka, o Bentley OpenRoads – tai atskiras modulis, veikiantis AutoCAD, GeoMap arba MicroStation automatizuoto projektavimo aplinkose. Tokiu būdu yra galimybė naudoti šios technologijos privalumus savo pamėgtoje aplinkoje!  Atsiliepimai:
 • „Topografinė nuotrauka, 7 ha sudėtingos situacijos (gyvenvietė, kasami tvenkiniai dvaras ir miškas), atlikta per 2 dienas! Be automatinio linijų jungimo to padaryti neįmanoma“
 • „Kita programinė įranga, kiek bandėme, neatidaro vienu metu 500 vnt. standartinių ortofoto nuotaukų“
 • „Čia galų gale supratome, kas yra grafinės nuorodos ir aktyviai jas naudojame“
 • „Iki šiol nemanėme, kad yra kokia nors prasmė naudoti paviršius ir 3D linijas, bet tai, pasirodo, dar paprasčiau, negu kad mes primityviai dirbome iki šiol, nereikalingas abrisas, ir visa situacija ekrane matosi iš karto, vos tik nukrovus duomenis iš prietaiso“
 • „Paviršius čia nenaudojant jokių papildomų įmantrių technologijų buvo sukurtas iš koordinačių failo, kurį sudaro 12 milijonų eilučių, t.y. 12 milijonų taškų koordinačių“.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

  Panašios prekės