Leica Disto aplikacijos

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Perkelkite duomenis ir braižykite tiesiai ant nuotraukų ar sudarykite abrisus tiesiog su iPhone ar iPad darbo aikštelėje.  
Leica DISTO™ sketch
Paprastai sukurkite brėžinį iš matavimų rezultatų ar braižykite tieisiai ant nuotraukos. Aplikacija skirta matuojant Leica DISTO™ D8, D3a BT, D510 atstumų matuokliais ir perkeliant duomenis į mobilius prietaisus su Android V4.0 operacine sistema. Išbandykite nemokamai  
Leica DISTO™ transfer
Aplikacija leis Jums prisijungti prie LEICA DISTO™ produktų. Perkelkite duomenis tiesiai iš atstumų matuoklio į įrenginį Excel formatu tolimesniems skaičiavimams. Aplikacija skirta matuojant Leica DISTO™ D8, D3a BT, D510 atstumų matuokliais ir naudojant įrenginius su Android V2.3.3 ir vėlesne operacine sistema. Išbandykite nemokamai

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: