Paslaugos

Plati teikiamų paslaugų pasiūla - geodezinių prietaisų nuoma, LEICA SmartNet LT GNSS referencinių stočių tinklo paslaugos, matavimo prietaisų remontas ir įrangos servisas, monitoringo, aerokartografavimo ir LiDAR, skenavimo ir kitos paslaugos.
Nuomojame geodezinius prietaisus

Dienai ar ilgesniam laikotarpiui. Su nuomininku sudaroma sutartis, taikome nuolaidas nuomojant daugiau nei 10 dienų. Mes esame lankstūs, dėl detalių pašome kreiptis tiesiogiai į mus.

Atliekame paprastų ir sudėtingų objektų matavimus

Bei dokumentaciją GPS imtuvu, elektroniniu tacheometru bei 3D skaneriu.

Siūlome pastatų ir įvairių statinių monitoringą

Senų ir naujai statomų pastatų, statinių nuosėdžių, deformacijų ar grunto nuošliaužų stebėjimą. Galime sumontuoti autonominę-automatinę monitoringo sistemą Jūsų statybų aikštelėje bei užfiksuoti kritinių elementų elgseną.

Matavimo įrangos demonstraciją

Jums patogioje vietoje. Demonstruojame tacheometrus, GPS imtuvus, 3D skanerius, bepilotes skraidykles ir dronus, mašinų valdymo sistemas, žemės ūkio valdymo bei kitą įrangą. Taip pat atliekame visų parduodamų prietaisų apmokymus. Perkantiems naują įrangą apmokymai yra nemokami, kitiems – kaina priklauso nuo laiko trukmės arba pagal tarpusavio susitarimą.

Teikiame nemokamas konsultacijas

Visiems besidomintiems mūsų siūloma įranga ar paslaugomis bei techninę pagalbą telefonu visiems savo klientams.

Atliekame serviso paslaugas

Sertifikuotame SIA „GPS Partners“ aptarnavimo centre Rygoje atliekama Geomax, Leica-Geosystems ir kitų instrumentų priežiūra, patikra ir remontas.

Čia sukaupta ilgametė matavimo instrumentų priežiūros patirtis ir vykdomas nuolatinis gamintojų rėmimas, todėl užtikrinamas kokybiškas ir greitas aptarnavimas. Įrengta šiuolaikinė testavimo įranga, testavimo programos, o taikoma metodika atitinka visus gamintojo nustatytus kriterijus.

Atliekame garantinį ir pogarantinį matavimo įrangos aptarnavimą

Siūlome sudaryti instrumento priežiūros sutartį, pagal kurią Jūsų geodezinė įranga bus prižiūrima dar greičiau ir pigiau. Mokėjimo sąlygos taip pat bus palankesnės.