Daugiau

Bentley LumenRT

Įgyvendinkite infrastruktūros projektavimo modelius ir projektus "LumenRT" yra revoliucinė realaus laiko vizualizavimo programinė įranga, leidžianti atgaivinti projektus, naudojant kinematografinės kokybės vaizdus, vaizdo įrašus ir realaus laiko infrastruktūros projektavimo modelių prezentacijas, įtraukiančias į tikroviškos skaitmeninės gamtos kontekstą. LumenRT lengvai pateikia ekologiškai darnius modelius ir gali pagreitinti suinteresuotųjų šalių pritarimą visiems jūsų projektams.  

Prieiga prie turinio ir animacijos bibliotekos Ši paprasta naudoti programinė įranga suteikia prieigą prie gausių turinio bibliotekų, kuriose yra augalų, medžių, žmonių, transporto priemonių, architektūrinių objektų, civilinės inžinerijos elementų ir dar daugiau. Pridėkite tikrovišką vėjo perpučiamą augmeniją iš bibliotekos arba kurkite savo pasirinktinius augalus naudodami programą "Plant Factory". Skulptūriškai formuokite reljefo formas ir žemės dangą, atvaizduokite vandens elementus ir fotorealistišką dangų dienos ar nakties scenose. Apgyvendinkite modelius animuotais žmonėmis, gyvūnais ir judančiomis transporto priemonėmis, naudodami pasirinktinius objektų animacijos kelius, taip pat vidaus ir lauko objektus. Naudokitės "EcoPainter" funkcija, kad pieštumėte arba trintumėte objektų grupes didelėse populiacijose, automatiškai pakeisdami jų padėtį vietovės atžvilgiu.  

Paspartinkite suinteresuotųjų šalių įsitraukimą, naudodami dėmesį prikaustančias prezentacijas Sutrumpinkite laiką, reikalingą suinteresuotųjų šalių pritarimui gauti ir projekto patvirtinimams užtikrinti, rengdami dėmesį prikaustančias prezentacijas, kurios leidžia žmonėms patirti projektavimo darbus natūralioje aplinkoje. Per kelias sekundes sukurkite stulbinančias fotorealistines vizualizacijas naudodami dinamišką įtraukiančio vizualizavimo variklio platformą. Ši platforma užtikrina natūraliai atrodančią šviesą ir šešėlius, visuotinį apšvietimą realiuoju laiku, IES taškinį ir prožektorių apšvietimą, lęšių blyksnius ir šviečiančias medžiagas. Interaktyviai reguliuokite paros laiką, pridėkite objektyvo blyksnių ir pritaikykite lauko gylį, naudodamiesi itin tiksliais atspindžiais,  

Kiekvieną kartą kurkite itin paveikius dizainus Padarykite bet kokį dizainą itin paveikų, nes galite sklandžiai dirbti bet kokioje modeliavimo ir geoprojektavimo darbo eigoje, nepriklausomai nuo autorinės aplinkos. "LumenRT" užtikrina API integraciją su "MicroStation", "Autodesk Revit", "Esri CityEngine", "Graphisoft ArchiCAD" ir "Trimble SketchUp", o darbo eigos užtikrina nuolatinę sinchronizaciją su vietiniais projektais per visą darbo eigą, taip pat padeda importuoti papildomą turinį standartiniais 3D formatais. Patikimai eksportuokite transporto priemonių modeliavimą, lengvai pridėkite kelių eismo juostų animaciją, pridėkite pjūvių plokštumas, įjunkite ir išjunkite sluoksnius ir naudokite modelio intelektą tokioms užduotims kaip ženklinimas. Kurkite puikius didelės raiškos vaizdus, vaizdo įrašus ir interaktyviai naršomus animuotus 3D "LiveCubes". Dalinkitės įtikinamais savo projektų pristatymais, į kuriuos galima įtraukti kameros animacijos kelius ir vaikščiojimo bei skraidymo režimus.  

Skaitmeninės gamtos įtraukimas
Apgyvendinkite modelius animuotais medžiais ir krūmais, kurie reaguoja į vėją ir metų laikus.
Taikykite vandens medžiagas su tikroviška kaustine spalva, įskaitant ežerus, tvenkinius ir baseinus
Kurkite gražias reljefo formas naudodami gausias medžiagas ir animuotą žolės dangą
Kurkite savo pasirinktinius augalus ir importuokite juos iš "Plant Factory
Generuokite didelės raiškos 3D dangų su įvairiais realistiškais atmosferos efektais, pvz., rūku ir migla
Į sceną įtraukite begalinį vandenyną ir hidroplaną su reguliuojamomis maišymosi ir greičio savybėmis
Lengvai pereikite iš nakties į dieną vienu spustelėjimu. Mėgaukitės mėnulio apšviestu dangumi su mirgančiomis žvaigždėmis
 

 Atsiliepimai:
 • "LumenRT yra mūsų pasirinkta komunikacijos priemonė. Su ja galime lengvai kurti profesionalius vaizdo įrašus ir interaktyvias patirtis, kurios suteikia auditorijai daugiau galimybių ir padeda išsamiai suprasti mūsų projektus."

Turite klausimų?


  Panašios prekės

  Programinė įranga

  Bentley OpenRail

  Programinė įranga

  Bentley Microstation

  Programinė įranga

  Bentley Map

  Programinė įranga

  Bentley LumenRT