GeoMedia Smart Client

Aprašymas

Specifikacija

Topografinė nuotrauka – tiesiai iš darbo vietos į bendrą teritorijos planą! Siūlome technologiją, kuri leidžia visus topografinius ir kadastrinius duomenis integruoti į bendrą skaitmeninį administruojamos teritorijos planą be jokių tarpinių operacijų. Naudodamas mūsų siūlomus sprendimus bendro teritorijos skaitmeninio plano operatorius tiesiog įkelia į bendrą visumą geodezininko sukurtus duomenis. Įkelimo metu yra paprastai atliekama revizija, kuri išsisaugo bendroje plano istorijoje. Reikalui esant, operatorius gali grįžti į bet kurią bendro topografinio plano kūrimo stadiją. Šios operacijos metu vyksta vaizdus redaguotų, panaikintų ir naujai sukurtų objektų atvaizdavimas, todėl yra labai paprasta palyginti turimus duomenis su naujai atlikta topografine nuotrauka.
 
Teritorijų planavimo grafiniai duomenys - iš popieriaus į kompiuterį! Įvairūs popieriniai brėžiniai (sovietiniai topografiniai planšetai, sodų bendrijų, kolūkių planai ar kt.) gali būti panaudojami vaizdžiam viską apimančios informacijos pateikimui. Į bendrą visumą integruoti tūkstančiai skenuotų senų detaliųjų planų, toponuotraukų, ortofoto rastrinių duomenų teikia ne tik realią naudą, bet ir sukuria darbo komforto jausmą. Mūsų siūloma technologija leidžia ir įgalina seną inžinerinę bei žemės naudojimo informaciją pilna apimtimi naudoti bendrąjame teritorijos skaitmeniniame plane. Ši informacija gali būti pateikiama atskirais sluoksniais greta naujų teritorijų planavimo sprendimų, o tai leidžia lengvai priimti geriausius sprendimus, atsižvelgiant ir į aktualios teritorijos istoriją.
 
Korporatyvus sprendimas: projektų ir kontrolinių nuotraukų derinimas vietoje! GeoMedia Smart Client – idealus sprendimas, siekiant projektų bei jų išpildymo suderinimo, nepaliekant savo darbo vietos. Projektai bei jų išpildymo duomenys atsiranda centralizuotoje geoerdvinių duomenų bazėje. Derinančios organizacijos operatoriui elektroniniais būdais yra pranešama, kad naujai atliktas projektas ar kitokie duomenys laukia suderinimo. Derinanti organizacija, kuriai, naudojant šią technologiją, nėra jokio reikalo įsigyti kokią nors programinę įrangą, elektroniniu būdu sutikslina ir uždeda „vizą“. Tokiu būdu specialistai neprivalo trinti kėdžių laukiamuosiuose ir gali imtis sekančių darbų, o savivaldybės administracija tokiu būdu kaupia vertingą inžinerinę informaciją!
 
Interaktyvus bendradarbiavimas priimant teritorijų planavimo sprendimus! Naudojant mūsų siūlomus sprendimus sudėtingas specialisto darbas virsta įdomiu kūrybiniu procesu. Be jokios papildomos konfigūracijos yra pasiekiamas interaktyvus bendradarbiavimas tarp skirtingų specializacijų ir patirčių specialistų. Interesanto pateiktos teritorijos (sklypo, kvartalo ar kt.) duomenys yra suvedami į vietiniame tinkle paskirstytą duomenų bazę ir iš karto šiuos duomenis mato bei gali analizuoti visi su pateikta problema susiję specialistai – architektai, kelininkai, žemėtvarkininkai ir kt. Kiekvienas gali teikti pastabas, priskirti reikalingus dokumentus ir šie pakeitimai taip pat yra stebimi visų kitų komandos narių. Visa ši informacija gali būti realiu laiku viešinama internetiniame savivaldybės puslapyje!  
Čia yra aprašomi tik keletas iš pasiūlymų. Mūsų atstovaujama kompanija Intergraph Corporation jau daugiau kaip 40 metų kuria geografinių informacinių sistemų GIS) sprendimus valdymui, saugumui, kosmoso technologijoms, kariškiams bei pramonei, todėl šioje srityje yra sukaupusi didžiulę patirtį. Mes siekiame tą patirtį panaudoti Jūsų tikslams, todėl norime žinoti Jūsų idėjas bei aktualius klausimus. Neabejojame, kad mūsų bendradarbiavimas duos puikų rezultatą. Susisiekite!

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės