Bentley OpenRail

Aprašymas

Atlikite koncepcinius arba išsamius visų dydžių geležinkelių projektus "OpenRail Designer" yra universali programa, kuria galima atlikti įvairias sudėtingas užduotis, pavyzdžiui, projektuoti geležinkelio stotis, tunelius, koridorių modeliavimą, iešmų ir iešmų išdėstymą, kontaktinio tinklo elektrifikavimą, teritorijos plėtrą, sanitarinių ir lietaus nuotekų tinklų projektavimą, požemines komunikacijas ir statybos darbų ataskaitų rengimą. Programą galima konfigūruoti taip, kad ji palaikytų įvairius tarptautinius standartus, todėl ji suteikia lankstumo ir kontrolės, būtinos sprendžiant realius projektavimo scenarijus pasauliniuose geležinkelių infrastruktūros projektuose. Programa pritaikoma praktiškai bet kokiam geležinkelių projektavimo ir techninės priežiūros darbo procesui ir tinka lengvojo, metro (tranzitinio) sunkiojo, greitojo ir MAG_LEV geležinkelių projektams.
Dizainas kontekste Lengvai naudokite įvairių tipų duomenis, kad veiksmingai suprastumėte vietą ir esamas sąlygas. Naudokite fotogrametriją, tacheometrinius matavimus, GPS LiDAR, taškų debesis, tikrovės tinklelius ir kt., kad analizuotumėte ir tvarkytumėte lauko duomenis ir geriau suprastumėte esamą būklę.
 
Greitai modeliuokite dizaino ketinimus Naudodamiesi projektavimo ketinimų galimybėmis sukurkite asociacijas ir ryšius tarp civilinių elementų, kad užtikrintumėte, jog projektavimo projektas atspindi inžinerinius ketinimus, ir taip padidintumėte projektavimo efektyvumą. Programinėje įrangoje taip pat pateikiami išsamūs matematiniai ir su jais susiję kantinių perėjimų algoritmai, kad būtų galima pritaikyti horizontaliuosius perėjimus, reikalingus geležinkelių projektuose. Patikrinimo vientisumo ataskaitoje nustatomi nutrūkimai ir išryškinamos galimos problemos, pavyzdžiui, nelankstinės kreivės, kurias reikia išspręsti arba ištaisyti.
 
Bendradarbiaukite įvairiose srityse Įsisavinkite įvairių sričių duomenis, kad pagerintumėte bendradarbiavimą ir užtikrintumėte, jog naujausias modelis būtų naudojamas visuose projektavimo etapuose. Darbas viename gyvame modelyje sumažina riziką, nes duomenys naudojami interaktyviai ir dirba geležinkelio, kelių, tiltų, drenažo, požeminių komunikacijų, geotechnikos ir kitų sričių projektavimo grupės, kad būtų galima anksčiau nustatyti konfliktus ir sumažinti statybos klaidas bei vėlavimus.
 
Naudokite modeliais pagrįstą projektavimo metodą Sumažinkite pasikartojantį rankinį darbą, naudodami 3D modelį kaip visų duomenų centrą. Naudokite parametrinio modeliavimo įrankius, kad galėtumėte projektuoti ir interaktyviai modeliuoti tuo pačiu metu. Kurkite profilius ir skersinius pjūvius, analizuokite geležinkelio bėgių regresiją, bėgių ir pabėgių išdėstymą, projektuokite ir analizuokite geležinkelio ir kelių koridorius, taip pat geležinkelio bėgių drenažo sistemas. Visi pakeitimai atsispindi modelio elementuose, taip pat plano rengimo dokumentacijoje.
   
Pagerinti projekto rezultatus Projekto rezultatus kurkite naudodami projektavimo apribojimus, vizualizaciją projektavimo metu, dinaminį anotavimą ir automatizuotą plano kūrimą pagal gyvą modelį. Taikant šį metodą užtikrinama, kad visa projekto informacija būtų nuosekli ir aktuali, kad būtų galima pateikti mašinų valdymo gaires, modelius, brėžinius ir kitus duomenis, reikalingus pagal šiandienos reikalavimus. Galite išvesti standartinius "Trimble", "Topcon" ir "Leica" formatus, skirtus mašinų valdomam rūšiavimui ir mašinų vedimui
Palaikykite BIM darbo eigą Užtikrinkite duomenų turtingus BIM rezultatus, kurie padeda tobulinti BIM darbo eigą skaitmeninio dvynio autorinėje aplinkoje, kartu kurdami visus tradicinius ir skaitmeninius projektavimo rezultatus.
  Dizaino vizualizavimas
Patirkite dizainą realiuoju laiku ir virtualiai vairuokite 3D koridoriaus modelį bei vizualiai patikrinkite, ar jame nėra dizaino trūkumų ar fizinių konfliktų. 3D QA programoje galite visiškai apžiūrėti bėgių elementus iš visų kampų, kad nustatytumėte spragas ar nesutapimus, ieškotumėte inžinerinių tinklų konfliktų ir patikrintumėte laisvus atstumus. Taip pat galite vizualiai įvertinti bėgių ir pabėgių išdėstymą, kontaktinio tinklo konstrukcijas, signalų matomumą, stočių dizainą, taip pat išbandyti kelis estetinius sprendimus, kad pasiektumėte norimą rezultatą. "OpenRail Designer" sklandžiai integruojasi su "LumenRT", kad būtų galima kurti modelius ir didelio poveikio vaizdinę medžiagą bei animaciją, kad būtų galima efektyviai pranešti apie projektą suinteresuotosioms šalims ir patvirtinti projektą.
 
 Atsiliepimai:
  • "Bentley" programos lemia neišvengiamą projektavimo etapo efektyvumą, taip pat sutaupo daug laiko, reikalingo peržiūrai ir koordinavimui tarp disciplinų."

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės