Pix4Dcloud

Pix4Dcloud - tai internetinė platforma skirta bepiločio orlaivio matavimų, duomenų apdorojimui, proceso progreso stebėjimui bei dokumentacijai.

 • Duomenų surinkimas. Nuotraukos surenkamos bepiločio orlaivio kamera, rankinėmis kameromis ar Pix4D Crane Camera.
 • Apdorojimas. Automatinis nuotraukų apdorojimas debesyje, naudojant fotogrametrinius algoritmus ir transformuojant duomenis į matavimams tinkamus rezultatus. Tikslus georeferencinių mozaikų, 3D mesh vaizdo, taškų debesų bei aukščių modelio generavimas.
 • Analizė. Duomenų vizualizavimas, stebėjimas bei dokumentacija naudojant intuityvią sąsają. Debesyje prieinami matavimo įrankiai, naudojant bet kokį prietaisą bei būnant bet kurioje vietoje.
 • Dalinimasis. Informacija itin lengvai prieinama - pakanka pasidalinti URL nuoroda.
 • Integracija. Atsisiųskite visas išvestis ir eksportuokite į norimą CAD ir BIM programinę įrangą tolimesniems veiksmams atlikti.

Naudojant Pix4Dcloud gaunami norimi matavimo rezultatai, pasikliaunant automatiniais algoritmais. Duomenis itin lengva valdyti ir stebėti internetinėje naršyklėje, o 2D ar 3D rezultatus paprasta matuoti, lyginti, tyrinėti bei jais dalintis. Debesyje lengva kaupti bei atnaujinti duomenis, todėl darbas tampa daug efektyvesnis.

AB GPS partneris - oficialus Pix4D atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Turite klausimų?


  Panašios prekės

  Programinė įranga

  Bentley OpenRail

  Programinė įranga

  Bentley Microstation

  Programinė įranga

  Bentley Map

  Programinė įranga

  Bentley LumenRT