Bentley Microstation

Aprašymas

CAD lyderis kuriant tikslius 2D ir 3D infrastruktūros projektus "MicroStation" yra kompiuterinio projektavimo (CAD) programinė įranga, kuria naudotojai visame pasaulyje pasitiki kurdami tikslius 2D ir 3D brėžinius infrastruktūros projektams. Inžinieriai, architektai ir statybų specialistai atvirai bendradarbiauja, kad sukurtų įkvepiančius projektus, naudodami pramonėje pirmaujantį DGN failų formatą. "MicroStation" gali padėti laiku ir pagal biudžetą parengti projektus, net jei projektas sudėtingesnis ir didėja jo mastas. Turėdama plačias sąveikos ir bendradarbiavimo galimybes bei galimybę BIM darbo eigoje lanksčiai dirbti 2D arba 3D formatu, "MicroStation" suteikia pasitikėjimo, kad jūsų projektavimo ketinimai bus aiškiai suprasti.  
Sumažinkite projekto vėlavimo ir klaidų riziką, prisitaikykite prie projekto pokyčių ir taupykite laiką naudodami "MicroStation". Automatizuokite brėžinių lapus, modelius, vizualizacijas, įvairių sričių dokumentų rinkinius ir įterptus BIM duomenis. Generuokite nuoseklius, aukštos kokybės rezultatus, pavyzdžiui, popierinius brėžinius, ataskaitas, 2D/3D PDF, i-modelius ir 3D fizinius modelius. Kurkite anotacijas, rodymo stilius ir ataskaitas tiesiogiai iš įterptųjų objektų savybių, kad užtikrintumėte, jog vykstant darbams jie visada bus sinchronizuoti su projektavimo modeliu.
 
Išnagrinėkite daugiau dizaino parinkčių Kurkite dizainą naudodami išsamų tinklelių, kietųjų kūnų, paviršių ir elementų modeliavimo įrankių rinkinį. Kurkite parametrinius funkcinius komponentus su iš anksto nustatytais variantais, kad galėtumėte lengvai rasti ir tvarkyti panašius komponentus. Naudokite brėžinių ištraukimo įrankius, kad automatiškai panardintumėte brėžinius į modelius ir užtikrintumėte didesnį aiškumą bei supaprastintumėte dokumentacijos rengimo eigą. Užtikrinkite, kad būtų išlaikytas projektavimo ketinimas, naudodami apribojimų galimybes, išdėstymo ir anotavimo brėžinių įrankius. Pagreitinkite brėžinių braižymo ir anotavimo darbo eigą naudodami išmanųjį, interaktyvųjį prisegimą ir dinaminį duomenų įvedimą.
 
Greičiau kurkite geresnius dizainus Sukurkite geresnius įgyvendintus projektus naudodami neribotą projektavimo laisvę, kurią suteikia patikimos ir plačios "MicroStation" modeliavimo galimybės, įskaitant galimybę:Projektuoti 2D formatu Projektuoti 3D formatu Kurti hipermodelius analizuoti ir vizualizuoti modelius automatizuoti įprastas užduotis Kontroliuokite ir apsaugokite failus
 
 Atsiliepimai:
  • "Bentley" modeliavimo aplinkos patikimumas ir lengva sąveika su kitomis platformomis leido "Emerson Los Angeles" komandai dirbti kartu ir kolektyviai per visą projekto gyvavimo ciklą. Bendra prieiga prie BIM duomenų leido visoms suinteresuotosioms šalims veiksmingai ir efektyviai dirbti atviroje platformoje, kad šis novatoriškas pastatas būtų pastatytas laikantis biudžeto ir grafiko."
  • "Virtuosity" praktikuojančio specialisto licencija pasiūlė mano nedidelei inžinerijos įmonei paprastą, ekonomiškai efektyvų sprendimą naudoti naujausią struktūrinės analizės programinę įrangą, kad kuo efektyviau būtų galima pateikti kokybiškus projekto rezultatus. Papildoma nauda - ekspertų paslaugos, kuriomis galiu naudotis, kad būčiau informuotas apie naujas technologijas, taip pat internetinio mokymo galimybės, padedančios dar labiau padidinti investicijas į programinę įrangą."
  • “In addition to the advantage of Virtuosity's Virtuoso Subscription, which includes expert services and training, having the ability to purchase practitioner licenses also enables us unlimited usage and access to the software products in our national and international offices. As a result, we can support projects with an international team more effectively and by constantly applying the latest developments of Virtuosity's products, we ensure our competitiveness in the market and the best results for our customers.”

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės