Jeigu Jums reikia atlikti matavimus, bet neturite GPS imtuvo, elektroninio tacheometro ar kito matavimo prietaiso, tuomet UAB „GPS partneris“ suteiks galimybę pasinaudoti geodezinių prietaisų nuoma – išsinuomokite lengvai valdomą GeoMax geodezinę matavimo įrangą parai, savaitei ar ilgesniam laikotarpiui.

Iš anksto susisiekę telefonu ar el. paštu bei atvykę į UAB „GPS partneris“ biurą išsirinksite reikiamą prietaisą ir pasirašysite dvišalę įrangos nuomos sutartį. Jums bus suteiktas trumpas instruktažas kaip įranga naudotis, o atlikę reikiamus matavimus – prietaisą gražinsite.

Na, o jei įranga labai patiks – ją galėsite įsigyti išsimokėtinai, greičiausiai tam neprireiks net banko paslaugų. Paprasčiausiai pasirašysite sutartį ir už įrangą galėsite susimokėti pagal susitarimą, atitinkamomis dalimis, per tam tikrą laikotarpį.

Jeigu Jūsų įrangai prireiks remonto, sureguliavimo ar kalibravimo paslaugų, ją galite atvežti į mūsų biurą Vilniuje, kur nedidelius gedimus šaliname vietoje ir grąžiname ją suremontuotą. Pilnas įrangos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas bei būtina įrangos patikra atliekama mūsų įmonės, esančios Latvijoje, sertifikuotame aptarnavimo centre Rygoje.

„GPS partneris“ atlieka pilną įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

GeoMax – veikia, kai Jums to reikia!

Paslaugos užklausa