Inspector 3

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Insperctor – 3 yra nešiojamas prietaisas, kuris gali patikrinti paviršiaus deformacijas ir tamprumo modulius MPa. Prietaisas naudojamas paviršių tyrimams, kelių ir pamatų statyboje. Inspector – 3 dirba naudojantis 10 kg krentančiu svoriu. Tokiu būdu išmatuojamas paviršiaus elastingumo deformacijos bei keletas kitų parametrų, kuriais remiantis apskaičiuojami paviršiaus parametrai. Rezultatai pateikiami LCD ekrane ir saugomi vidinėje atmintyje, kurie perduodami į kompiuterį Bluetooth sąsaja arba USB jungtimi. Duomenų faile saugomas matavimo protokolas - informacija apie darbų datą, vietą bei aplinkos temperatūrą. Naudojant Bluetooth ryšį yra galimybė sujungti Inspector – 3 su GPS imtuvu ir taip išsaugoti matavimo vietos koordinates, kurios vėliau gali būti pateikiamos „Google Earth“ žemėlapyje. Inspector – 3 yra tvirtas, atsparus vandeniui prietaisas. Komplektuojamas su medine transportavimo dėže, kuri yra nelaidi vandeniui.

Techninės charakteristikos
Krintantis svoris Apkrovos jėga Svorio kritimo aukštis Apkrovos plokštelės Elastingumo modulio diapozonas Maitinimas Darbinė temperatūra Apsaugos klasė Svoris be dėžės Išmatavimai 10 kg 23 kN 800 mm 140 ir 200 mm 5-900 MPa 18 V (2x9 V ALKALINE baterijos) -10 °C iki +40 °C IP65 16 kg 1150 x 110 x 110 mm

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: