Leica Disto D510

Leica Disto D510 - tai dar vienas žingsnis į priekį. Skaitmeninė 4 kartus didinanti kamera, 360° posvyrio jutiklis, Smart Horizontal Mode, Bluetooth Smart technologija bei nemokama Leica DISTO™ Sketch programa išmaniesiems telefonams - neįtikėtinai greitai ir tiksliai atliekami matavimai, o duomenys gali būti užrašomi tiesiai ant brėžinio.

LEICA DISTO D510 YPATUMAI

 • Pointfinder - 4x didinanti skaitmeninė kamera;
 • IP65 apsaugos klasė nuo dulkių ir vandens;
 • 360° kampo posvyrio jutiklis;
 • Smart Horizontal Mode;
 • Aukščio sekimo funkcija;
 • Bluetooth Smart technologija;
 • Nemokama aplikacija - Leica Disto Sketch;
Paprastas ir greitas nusitaikymas Skaitmeninė, 4 kartus didinanti kamera su Pointfinder funkcija leis greitai ir tiksliai nusitaikyti į reikiamą tašką net ir saulėtą dieną bei atstumu net iki 200m! Net jei nesimato lazerio taško ant taikinio, Jūs jį matysite prietaiso ekrane pažymėtu kryžiuku.
360º kampo posvyrio jutiklis Matuokite ne tik kampus, bet ir horizontalius atstumus. Kartu su Pointfinder funkcija šio prietaiso galimybės smarkiai pralenkia kitų, įprastų atstumų matuoklių savybes. Pasitelkus Pointfinder matuosite tiksliai ir greitai. Leica Disto D510 - nebūtinas atspindintis paviršius norint pamatuoti atstumą ar aukštį...
Aukščių profilio sudarymas Naudojantis šia funkcija matuojant matysite aukščių skirtumus nuo atraminio taško - galėsite greitai sudaryti aukščių profilį arba patikrinti nuokrypius.
Greitas abriso braižymas - Bluetooth Smart su nemokama aplikacija Ne tik matuokite, bet ir greitai apdorokite duomenis. Bluetooth ryšiu perduokite duomenis į iPhone arba iPad, o nemokamoje programoje išbraižykite matavimus tiesiog ant nuotraukos...
Atsparus ir patikimas IP65 apsaugos klasė nuo dulkių ir vandens užtikrina darbą įvairiomis sąlygomis. Po sudėtingų sąlygų tiesiog pakiškite po bėgančiu vandeniu ir nuvalykite prietaisą.
 

TECHNINIAI DUOMENYS
Tipinis matavimo tikslumas ± 1 mm
Atstumas iki 200 m
Matavimo vienetai m, ft, in, yd
Power Range Technology™
Atstumas mLazerio taško skersmuo mm 10, 50, 100 m6, 30, 60 mm
Posvyrio kampo jutiklis 360°
Kamera (4x priartinimas)
Atmintis 30
Nemokama aplikacija iPhone ir iPad
Duomenų perdavimas Bluetooth® Smart
Matavimų skaičius su baterijų komplektu iki 5000
Baterijų tipas type AAA 2 × 1,5 V
Laikiklis
Apsaugos klasė IP65
Išmatavimai 143 × 58 × 29 mm
Svoris su baterijom 198 g

Turite klausimų?


  Panašios prekės

  Programinė įranga

  Bentley OpenRail

  Programinė įranga

  Bentley Microstation

  Programinė įranga

  Bentley Map

  Programinė įranga

  Bentley LumenRT