Leica Geovid 10×42

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Leica GEOVID 8x56 HD žiūronai puikiai dirba prieblandoje ar esant prastam apšvietimui. Kompaktiški ir lengvi bei suteikiantis aštrų vaizdą su tiksliu spalvų perdavimu bei padidintu ryškumu visame matymo lauke. Šie žiūronai puikiai perteikia vaizdą nagrinėjant net smulkiausias detales stebint juos ne tik dideliais atstumais, bet ir ypač sunkiomis matymo sąlygomis. Įmontuotas lazerinis atstumo matuoklis leidžia tiksliai išmatuoti atstumą iki objekto net 1300 m atstumu. Optinės žiūronų savybės pagerintos naudojant fluoridinio stiklo lęšius, kurie didina vaizdo kontrastą ir ryškumą. Lęšiai padengti specialiu vandenį ir purvą atstumančiu apsauginiu sluoksniu AquaDura. Leica Geovid HD žiūronai yra padengti juoda, gumuota, smūgius sugeriančia danga.

Techniniai duomenys

Didinimas

10 x

Objektyvo diametras

Ø 42 mm

Matymo kampas

Matymo laukas  (1000m)

110 m

Išėjimo vyzdys 4,2 mm

Minimalus fokusavimo atstumas

5,6 m

Lešių skaidrinimas

AquaDura

Atstumo matuoklio matavimo diapazonas 10-1300 m

Matmenys

125 x 168 x 70 mm

Svoris

945 g

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: