Zeta125 ir Zeta125S

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Zeta125 ir Zeta125S lazeriniai nivelyrai skirti dirbti ten, kur yra nedaug vietos - siaurose landose, šuliniuose, vamzdynuose. Zeta125s turi tas pačias funkcijas kaip ir Zeta125 bei papildomą rotacinį vertikalų spindulį, kuris rodo tikslią prietaiso kryptį. Ši funkcija yra labai naudinga, kai reikia gauti atstumą už tranšėjos ar vamzdyno, nustatyti kasimo trajektoriją ir panašiai. Taip pat šis prietaisas turi ir kitų naudingų funkcijų kartu naudojant vertikalų ir horizontalų spindulius. Vertikalus spindulys gali būti aptinkamas su standartine lazerio gaudykle, bei turi automatinę taikymo plokštelės paiešką. Zeta125s yra daug daugiau nei vamzdynų lazeris.

TECHNINIAI PARAMETRAI
Atstumas> 300m
Lazerio diodas635nm
Lazerio klasė3R
Tikslumas+/-10" (+/-5mm/100m)
Savaiminis išsigulsčiavimas-15%/+45%
Tvirtinimo sriegis5/8"
Apsaugos klasėIP68
Baterijų komplekto veikimo laikasiki 40h
BaterijosLithium-Ion
Darbinė temperatūra-20°C iki +50°C
Išmatavimai(Ilgis x plotis x aukštis) 305x105x113mm
Nuolydžio niveliavimas-10% / +40%

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: