GNSS imtuvas Zenith35Pro

VISOS JUNGTYS IR PILNAS FUNKCIONALUMAS

Dar niekada nebuvo taip parasta naudoti GNSS imtuvo. Aprūpintas DynDNS technologija, Zenith35Pro garantuos Jums prieigą iš bet kurio, prie interneto prijungto, įrenginio, nepriklausomai nuo Jūsų buvimo vietos, taip pat, per GSM ryšį, tuo pačiu metu, leis prie savęs prisijungti net iki 10-ies roverių.

Prisijungus ir dirbant po tankia medžių laja arba kai reikalingas ypatingai aukštas tikslumas, unikalus Zenith35Pro imtuvo ExtraSafe kokybės režimas prisitaikys prie skirtingų Jūsų darbo sąlygų.

Platus asortimentas programinės įrangos. Galite pasirinkti GeoMax, Carslon arba FieldGenius programinę įrangą.

Pats populiariausias, patogus, funkcionalus ir tuo pačiu itin paprastas naudoti X-PAD programinės įrangos paketas pritaikytas tiek Windows, tiek Android operacinėms sistemoms, tiek darbui lauke, tiek biure. Visas pluoštas matavimo ir skaičiavimo uždavinių bei programų skirtų GPS/GNSS imtuvams, elektroniniams tacheometrams, 3D skeneriams, echolotams ir kitiems įrenginiams. Įvairūs duomenų apsikeitimo būdai įvairiausiais naudojamais formatais. Visa tai galite turėti ir savo išmaniajame įrenginyje. Daugiau informacijos apie programinę įrangą rasite čia arba tiesiog kreipkitės į mus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *