EinScan Pro HD

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

EinScan Pro HD tai įspūdinga raiška smulkias detales skenuojantis rankinis 3D skeneris, su mažiau apribojimų - tinkantis tamsiems ir šviesą atspindintiems metaliniams paviršiams, didelis skenavimo greitis užtikrina aukštą efektyvumą. Pritaikius naujos struktūros šviesos projekcijos modulinį juostinio rašto skenavimą, kuris tradiciškai iki šiol buvo naudojamas tik fiksuoto skenavimo režimuose, nuo šiol naudojamas ir rankinio skenavimo režime. Nustačius 0.2 mm minimalų atstumą tarp skenavimo taškų ir optimizuotą algoritmą, rankinis skenavimas bus toks pat tikslus kaip ir fiksuoto skenavimo metu. Naudojant rankinio nuskaitymo režime EinScan Pro HD apdoroja iki 3 000 000 taškų per sekundę ir mažiau nei 0.5 s kiekvienam kadrui fiksuoto skenavimo režime. Integruotas USB 3.0 užtikrina didelės spartos duomenų perdavimą. Modulinis spalvų arba pramoninis paketai yra papildomai pasirenkami EinScan Pro HD priedai, praplečia jūsų skenavimo patirtį bei suteikia daugiau programinių galimybių. Įvairūs pozicionavimo būdai, įskaitant tokias funkcijas kaip: išlyginimas, žymeklių išdėstymas, koduotų taikinių, rankinis ir tekstūros išdėstymas (su spalvų paketu), ypač padidina skenavimo efektyvumą be papildomo skenuojamo objekto išankstinio paruošimo. ExScan Pro profesionali programinė įranga sukurta 3D skenavimui ir duomenų apdorojimui, naudojant skenavimo ir tinklelio redagavimo įrankius bei aukštos kokybės 3D modeliams generuoti.

Techniniai duomenys
Bendra informacija
Išmatavimai37 cm x 36,5 cm x 13,5 cm
Svoris1,13 kg (1,25 su kabeliu)
Lazeris
Tikslumasiki 0,04 mm (priklauso nuo skenavimo režimo)
Skanavimo greitisiki 3 000 000 taškų per sekundę
Taško atstumas0.2 mm-3 mm
Darbinis nuotolis510 mm
Šviesos šaltinisLED
Tekstūros nuskaitymasbūtina naudoti spalvų modulį
Skenavimas laukereikia vengti tiesioginės saulės spindulių
Išvesties formataiOBJ; STL; ASC; PLY; P3; 3MF
Palaikomos operacinės sistemosWin10; (64bit)

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: