Įstrižo vaizdo (oblique) kameros dronams

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

SHARE UAV kompanijos sukurtos įstrižo vaizdo (oblique) kamerų sistemos - tai efektyvus proveržis tradiciniame aerokartografavime, kur aukšto tikslumo ir itin didelės raiškos nuotraukos yra gaunamos panaudojant jas dronuose ir bepiločiuose orlaiviuose. Lengvos, tvirtos konstrukcijos, paprastas montavimas, lengvas valdymas, visos šios savybės daro šias kameras vienas populiariausių šiandieninėje rinkoje. Naudojant išankstinio duomenų apdorojimo programinę įrangą, visą darbo eigą padaro dar efektyvesne.  Share UAV jau ne vieneri metai dirba kartu su pasauline dronų gamintoja DJI, kuriai pristatė vientisą PSDK naudingos apkrovos tvirtinimo sistemą, kuri šiuo metu yra standartinė jungtis prijungiant įvairiausius sensorius prie DJI dronų, pvz.: tokių kaip DJI Matrice300 RTK. Be to, Share UAV bendradarbiauja ir su daugeliu kitų bepiločius orlaivius ir dronus gaminančių bendrovių, kad įgyvendintų pilną integraciją, skirtą aukšto tikslumo aerokartografavimui, nenaudojant kontrolinių taškų žemės paviršiuje (angl. Ground Control Point arba GCP).  

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: