iSXBlue II+ GNSS

Aprašymas

iSXBlue II+ GPS yra delno dydžio imtuvas, kuris užtikrina aukštą iki 0,6 m pozicijos nustatymo tikslumą, naudojant GPS palydovus ir nemokamas SBAS pataisas jūsų išmaniąjame įrenginyje (telefone, planšetėje). Tai baterija maitinamas, lengvas įrenginys, todėl jis idealus pasirinkimas darbui su įvairių žemėlapių programomis, įskaitant GIS, miškininkystę, kasybą, komunalines paslaugas, žemės ūkį ir aplinką, už tokią kainą, kurią tikrai galite sau leisti.
  • 60 cm RTK tikslumas
  • L1/GNSS
  • 162 kanalai
  • Coast ir SureTrack technologijos
  • Apple, Windows ir Android O/S
  • SBAS GPS ir GLONASS palaikymas
Turėk RTK visada kartu su savo išmaniuoju iPad / iPhone! iSXBlue II+ GNSS naudoja inovatyvias technologijas, kurios visą laiką užtikrina aukštą realaus laiko pozicijos tikslumo lygį. Naudodamas GPS ir GLONASS palydovų signalus, imtuvas gali dirbti tose vietose, kur GPS palydovų neužtenka RTK pozicijai nustatyti. iSXBlue II+ GPS yra sukurtas dirbti miške ar  užstatytose miesto teritorijose. Ilgalaikis sprendimas Kadangi iSXBlue II+ GPS neturi įmontuoto kompiuterio, jis praktiškai nesensta. Viename darbe prijunkite jį prie savo iPhone. Kitame projekte prijunkite jį prie savo iPad. Android? Windows Mobile? Taip, iSXBlue II+ GPS yra suderinamas su šiais mobiliaisiais įrenginiais. Imtuvas užtikrina aukšto tikslumo poziciją, priklausomai nuo to, kokį įrenginį norite prisijungti per Bluetooth, USB ar RS-232 jungtį.

Specifikacija

TECHNINIAI DUOMENYS
GPS imtuvas GNSS (GPS/GLONASS/Beidou) L1 
Kanalai162
SBAS 3 lygiagretaus sekimo kanalai (WAAS/EGNOS/MSAS/GAGAN) 
 DGNSS horizontalus tikslumas  < 60 cm 2dRMS, 95 % patikimumas (priklausomai nuo vietovės, palydovų išsidėstymo, bazinės linijos ilgio ir kt.) (< 30 cm HRMS, < 25 cm CEP) 
Autonominis režimas< 1.2 m 2dRMS, 95 % patikimumas (atviroje vitovėje)
RTK papildoma opcija10 mm + 1 ppm (Horizontal)20 mm + 2 ppm (Vertical)(priklausomai nuo vietovės, palydovų išsidėstymo, bazinės linijos ilgio ir kt.)
Sąsajos
Kompiuterio jungtis Bluetooth 2.1, RS-232C, USB 2.0 
Bluetooth 1 klasė (Long Range) iAP2 ir2.1 EDR 
Fiziniai duomenys
Išmatavimai 14.1 cm x 8.0 cm x 4.7 cm 
Svoris487 g
Baterija3900 mAh Li-jonų, 7.2V
Darbo laikas> 8 val.
Aplinkos sąlygos
Darbinė temperatūra-40⁰C iki +85⁰C
Saugojimo temperatūra-40⁰C iki +85⁰C
Atsparus nukritimui1 m

Atsisiųskite brošiūrą

Turite klausimų?

Jei turite klausimų ar neaiškumų, RAŠYK MUMS.

    Panašios prekės