SXBlue Platinum

SXBlue Platinum yra delno dydžio imtuvas, kuris užtikrina aukštą 1 cm RTK pozicijos nustatymo tikslumą, siūlo „viskas kas matoma skliaute“ multi-dažnių technologiją ir galimybę naudoti ATLAS pasaulines arba vietines galimas pataisas (SBAS, L-dažnio ir RTK).
 • GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS ir SBAS
 • Multi-dažniai L1-L2-L5.
 • Greitas, 1 cm RTK tikslumas, esant ilgoms bazinėms linijoms
 • Bluetooth, jungčiai su visais išmaniaisiais įrenginiais
 • aRTK™ ir Tracer™ užtikrina stabilumą kai  nėra RTK pataisų.
 • Atlas™ globali palydovinių pataisų paslauga
Turėk RTK visada kartu su savo išmaniuoju iPad / iPhone! Aprūpintas 372 kanalais, SXBlue Platinum imtuvas naudoja „viskas kas matoma skliaute“ multi-dažnių technologiją ir siūlo galimybę naudoti pasaulines arba vietines galimas pataisas (SBAS, L-dažnio ir RTK). Naujasis imtuvas yra toks pat - kompaktiškas, lengvas, delno dydžio ir, kaip ir kiti SXBlue serijos produktai, yra visiškai nepralaidus dulkėms ir atsparus nusidėvėjimui. Vidinė, įkraunama, lauke keičiama ličio jonų baterija įrenginio korpuse turi jai skirtus šviesos diodus, baterijos statuso informacijai pateikti. Įsigijęs SXblue Platinum Basic komplektą, vartotojas bet kuriuo metu gali įjungti arba aktyvuoti bet kurį dažnį, palydovinę sistemą arba RTK funkcionalumą. Imtuvas gali būti atnaujinamas net ir lauke, o tai reiškia, kad galite patogiai suaktyvinti šias parinktis sau patogiu nuotoliniu būdu. Atlas™ pasaulinė palydovinių pataisų paslauga teikia korekcijų signalus L-dažniu nuo metro iki centimetro lygio, tokiu būdu užtikrina geriausią vertikalų ir horizontalų tikslumą. Suderintą su įvairiausiomis programinėmis įrangomis ir išmaniaisiais įrenginiais, mes Jums galime padėti pasirinkti geriausią sprendimą, kurį sėkmingai naudosite tokiose srityse kaip: žemės ūkyje, inžinerijoje, kasyboje, geodezijoje, statyboje, GIS, komunalinių paslaugų teikimui ir kt. Tai tik keletas iš suderinamų programų: ESRI Collector, "ArcPad", "Fulcrum", "TerraGo Edge" ir "MicroSurvey FieldGenius" ir daugelis kitų. SXBlue ToolBox (iš Google Play) ir iSXBlue RTN (iš App Store) yra nemokamos NTRIP / DIP konfigūravimo programos. Ilgalaikis sprendimas Kadangi iSXBlue Platinum neturi įmontuoto kompiuterio, jis praktiškai nesensta. Viename darbe prijunkite jį prie savo iPhone. Kitame projekte prijunkite jį prie savo iPad. Android? Windows Mobile? Taip, iSXBlue Platinum yra suderinamas su visiais mobiliaisiais įrenginiais.

TECHNINIAI DUOMENYS
GPS imtuvas  GPS – L1CA, L1P, L1C, L2P, L2C, L5GLONASS – G1, G2, P1, P2BeiDou – B1, B2Galileo – E1BC, E5a, E5bQZSS – L1CA, L2C, L5, L1C 
Kanalai 372
SBAS  3 lygiagretaus sekimo kanalai (WAAS/EGNOS/MSAS/GAGAN) 
 DGNSS horizontalus tikslumas   < 60 cm 2dRMS, 95 % patikimumas (priklausomai nuo vietovės, palydovų išsidėstymo, bazinės linijos ilgio ir kt.) (< 30 cm HRMS, < 25 cm CEP) 
Autonominis režimas < 1.2 m HRMS
SBAS tikslumas < 0.3 m HRMS (priklausomai nuo vietovės, palydovų išsidėstymo, bazinės linijos ilgio ir kt.)
RTK tikslumas 8 mm + 1 ppm (RMS) horizontaliai
Sąsajos
Kompiuterio jungtis  Bluetooth 2.1, RS-232C, USB 2.0 
Bluetooth  1 klasė (Long Range) iAP2 ir2.1 EDR 
Fiziniai duomenys
Išmatavimai  14.1 cm x 8.0 cm x 4.7 cm 
Svoris 481 g
Baterija 3900 mAh Li-jonų, 7.2V
Darbo laikas > 10 val.
Aplinkos sąlygos
Darbinė temperatūra -40⁰C iki +85⁰C
Saugojimo temperatūra -40⁰C iki +85⁰C
Atsparus nukritimui 1 m

Turite klausimų?


  Panašios prekės

  Programinė įranga

  Bentley OpenRail

  Programinė įranga

  Bentley Microstation

  Programinė įranga

  Bentley Map

  Programinė įranga

  Bentley LumenRT