Weiss matavimo juosta

OpenRoads yra Bentley Systems programa, pagrįsta Microstation CONNECT Edition technologija ir turinti gerai žinomų ir pripažintų specializuotų paketų, tokių kaip InRoads, PowerCivil ir kt., funkcionalumą. Programa skirta inžinieriams, įgyvendinantiems įvairaus tipo projektus civilinės inžinerijos srityje nuo žemėlapio reljefo analizės iki skaitmeninio DTM reljefo modelio konstravimo ir žemės darbų analizės bei optimizavimo, linijinių struktūrų, piketų, profilių ir kitų brėžinių bei aprašomosios dokumentacijos elementų kūrimo.

Turėdamas OpenRoads Designer licenciją, tame pačiame kompiuteryje inžinieriuus gali naudoti ir senesnes programas (InRoads, GEOPAK, MX, PowerCivil, Bentley GeoMacao, kt.), kurių galimybės įtrauktos į OpenRoads.

Weiss matavimo juostos - itin patogios, tikslios ir tvirtos. Specialus V formos rėmas pasižymi nedideliu svoriu, tvirtumu, ilgaamžiškumu bei ergonomiška rankena. Tam tikras juostos išsivyniojimo kampas apsaugo juostą nuo deformacijų. Metalinis ruletės antgalis ir skirtinga ruletės pradžios gradacija ypač palengvina matavimus, tenkina įvairių naudotojų poreikius ir užtikrina aukštesnę darbų kokybę. Švaistiklio rankenėlės konstrukcija apsaugo nuo pirštų galiukų sužalojimų.
 • Plieno šerdis
 • Geltona emalė
 • Poliamidinė danga
 • Juostelės plotis 13 mm
 • cm/mm- gradavimas

Turite klausimų?

  Panašios prekės

  3D skeneriai

  EinScan Pro HD

  Brand:

  Tridažniai GPS/GNSS imtuvai

  GeoMax Zenith60

  Brand: